Grozs
nav ceļojumi
 
nopirkt
   
Saņemt mūsu karstus piedāvājumus

Hošimina - Fanthjeta

Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko ceļojumu no simtiem mūsu piedāvājumu, vai arī izteikt savas vēlmes šeit!
PASŪTĪT

Hošimina - Fanthjeta
Cenas no 739.89 EUR/pers.

1. diena. Lidojums

2. diena. Ierašanās Hošiminā. Sagaidīšana lidostā. Transfērs uz Fanthjetu (~5-6 stundas ceļā). Izmitināšana viesnīcā Fanthjetā pēc programmas. Brokastis.

3-14. dienas. Atpūta kūrortā Fanthjeta.
Brokastis

Fanthjeta var lepoties ar desmitiem pirmklasīgām viesnīcām, grezniem parkiem, baseiniem un spa centriem. Taču šeit joprojām nav trokšņainu diskotēku, bet nelieli bāri slēdzās ciet 10os vakarā.
Fanthjetā ir viss tāpat kā tiek stāstīts reklāmas prospektā: garas smilšu pludmales, putnu dziedāšana no rītiem, tīra jūra un mierīgie vakari. Fanthjetā var izbaudīt mierīgu atpūtu: Jūsu sarakstā būs tikai miegs, garšīgas pusdienas un skaisti dabas skati.
Viena no galvenajām izklaidēm kūrortā – rīta pastaigas pa pludmali. Jūra atsedz garu krasta bangu joslu, kuru klāj visu varavīksnes krāsu gliemežvāki. Pa krastu augstprātīgi staigā eksotiskie putni, kuri izrādās ir vistas, taču nemaz nav līdzīgi mūsu vistām. Vietējie jūrnieki atgriežas ar lomu smieklīgās laivās, kuras ir līdzīgas pītiem groziņiem.

15. diena. Transfērs Fanthjeta - Hošimina. Izmitināšana viesnīcā.
Ekskursija pa pilsētu, kas ilgst 1 dienas pusi. Nakts viesnīcā Hošiminā. Brokastis.

Hošimina, Saigona, „Tālo Austrumu pērle”, Austrumu Parīze” – visi šie nosaukumi attiecās uz vienu Vjetnamas pilsētu.
Pati lielākā Vjetnamas pilsēta ir industriālais, komerciālais, transporta un komunikācijas, kā arī tūrisma centrs valstī.
Par spīti vētrainai XX gadsimta būvniecībai, kas padara pilsētas skatu līdzīgam tādām pilsētām kā Singapūra un Bangkoka, Saigona vēl nav nozaudējusi savu savdabīgumu, saglabājot vairākus senlaicīgus arhitektūras pieminekļus, slavenas vēsturiskas vietas un gleznainus dabas nostūrus. Nacionālo tradīciju, Ķīnas un Rietumeiropas kultūras elementu sajaukums padara pilsētas Hošimina apmeklējumu par visvairāk paliekošo atmiņā. Ēnainas alejas, franču apbūves graciozās ēkas, Saigonas Dievmātes katedrāle (Notr Dam de Saigon ) un Prezidenta pils ir kaimiņos ar lieliskām pagodām, mošejām un Hinduisma pagodām.
Pašā Saigonā diena nebeidzās ar tumsas iestāšanos, neatkārtojama nakts dzīve te liesmo neskaitāmās kafejnīcās, bāros un restorānos.
Pavadiet šajā pilsētā 2-3 dienas. Pastaigājaties pa senlaicīgu koloniālo centru. Apmeklējiet Reunification Hall! Izdzeriet aukstu alu bārā uz viesnīca jumta, vērojot virmojošo dzīvi lejā, apmeklējiet kāju masāžu – un ar jauniem spēkiem izstaigājiet veikalus Dong Hoj ielā.

16. diena. Brokastis viesnīcā. Ekskursija Mekongā (pusdienas ir iekļautas) Nakts viesnīcā Hošiminā.
Brokastis un Pusdienas

Mekonga – desmitā garākā upe pasaulē, Indoķīnas diženā upe un Vjetnamas galvenā upe. Visa valsts dzīve ir koncentrēta apkārt Mekongai. Mekonga baro valsti, kuras lielākā daļa iedzīvotāju nodarbojas ar lauksaimniecību. Un vēl Mekongā ir daudz zivju. Mekonga baro miljonus cilvēku. Taču daudziem tā nav tikai pārtikas avots, bet arī dzimtās mājas. Cilvēki dzīvo tieši laivās. No tādām peldošām mājām tiek izveidotas veseli ciemu uz ūdens. Sadzīvē laiva maz atšķiras no mājiņas. Tas pats altāris, fotogrāfijas uz sienām, petrolejas plīts, mēbeles no kokskaidu platēm, pat televizors, kas no neseniem laikiem jau skaitās par greznību Vjetnamā.

17. diena. Transfērs uz lidostu. Programmas tūres noslēgums.

Tūres cena par 1 cilvēku divvietīgā numurā no 739.89 EUR

Viesnīcas programmā:
Fanthjeta – Terracotta 4* (13 naktis)
Hošimina – Golden Rose 3* (2 naktis)

 
Cenā iekļauts:
Dzīvošana pēc programmas
Ēdināšana pēc programmas
Transfēri
Krievu valodā runājošs gids
Vīza

Cenā nav iekļauts:
Personīgās izmaksas
Starpvalstu pārlidojumi
Citi dzērieni un ēdieni
Vīzas nodeva 25$

← atpakaļ